TWB Twoje Wirtualne Biuro w Zielonej Górze

WIRTUALNE BIURO

ADRES DO REJESTRACJI

89złnetto/mies.
szczegóły

SALKA KONFERENCYJNA

MIEJSCE SPOTKAŃ DLA 6 OSÓB

30złnetto/godz.
szczegóły

COWORKING

STANOWISKA DO PRACY

449złnetto/mies.
szczegóły
zadzwoń nr tel: 695 210 115
napisz e-mail: biuro@twbiuro.pl

Dlaczego warto wybrać nasze usługi:  

TWB Twoje Wirtualne Biuro to adres do rejestracji firmy w Zielonej Górze

Rozpocznij i zarejestruj swoją działalność lub zmień lokalizację istniejącej.

Wbrew pozorom adres firmy ma duże znaczenie. Zwłaszcza prestiżowa lokalizacja wskazuje, że firma znajdująca się w ścisłym centrum Zielonej Góry dba o swoją rozpoznawalność, co nie tylko ułatwia kontakty, ale przede wszystkim pozwala łatwiej być namierzonym przez potencjalnych klientów. Jeśli nie możesz lub nie chcesz założyć firmy pod adresem domowym lub w którym prowadzisz działalność zdecyduj się na wirtualne biuro. To bardzo tanie i wygodne rozwiązanie. Umowa o podnajem lokalu daje Tobie prawo do posługiwania się adresem/lokalem na ul. Kazimierza Wielkiego 7/5 jak adresem siedziby głównej Twojej działalności.

W Twoim biurze możesz spotkać się z klientami, skorzystać ze sprzętu biurowego czy przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne.

Zarejestruj działalność pod naszym adresem a zapewnimy Tobie:

– odbiór korespondencji
– Twoja poczta zostanie zeskanowana i wysłana na e-maila
– przechowywanie i przesyłanie dokumentów, odebranych paczek
– pomoc w organizacji spotkania biznesowego w salce konferencyjnej
– biurko przy którym możesz popracować

cennik i szczegóły

Coworking

Coworking – za 449 zł Twoje własne biuro do pracy bez żadnych dodatkowych kosztów

Twoje własne biurko do pracy. Twoje biuro. Przyjdź, zobacz, dołącz … witaj w zespole!

Jeśli potrzebujesz spokojnego miejsca do pracy, jeśli czujesz że czas poświęcony na pracę w domu stał się bezproduktywny – dołącz do Nas. Wynieś pracę z domu i przynieś ją do Twojego Biura. Zapewnimy Ci własne stanowisko wraz z niezbędnym sprzętem biurowym. Przy okazji poznasz ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty. Być może nawiążesz trwałe znajomości, w tym biznesowe. Co-working to inaczej „wspólne pracowanie”, to Twoje własne biurko, szafka i fotel. To Twoja przestrzeń i miejsce do pracy, a nawet jej siedziba, w której kilku ludzi z różnych firm i branż pracuje dla siebie i na własny rachunek, ale pod jednym dachem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie potrzebują wynajmować całego biura a jedynie biurko. W ten sposób znacznie ograniczysz koszty wynajmu lokalu biurowego i nie poniesiesz żadnych wydatków jak umeblowanie, czy comiesięczne koszty prowadzenie biura tj. rachunki.

Co-working to nie tylko miejsce przyjazne pracy ale i atmosfera, gdzie poznasz nowych ludzi z różnych branż i o różnych pasjach, gdzie można porozmawiać, poradzić się i wymienić poglądy. Różnorodność coworkerów i wspólna praca powoduje, że czas spędzony z Nami stanie się bardziej twórczy i efektywny, a może doprowadzi do powstania wielkich rzeczy!

– Pracujesz w domu w hałasie pralki, zmywarki – jesteś odciągany od komputera obowiązkami dnia codziennego, rozpraszany telewizorem i zawartością lodówki

– Przesiadujesz z laptopem po knajpach i czujesz wzrok barmana na plecach
– A może wykonujesz wolny zawód, jesteś freelancerem, spotykasz się z klientami w miejscach do tego nie przystosowanych, gdzie wszystko przeszkadza i rozprasza Cię, a w dodatku nie możesz ściągnąć poczty bo Internet nie działa lub jest zbyt wolny i czas ucieka nieubłaganie na wszystko tylko nie na pracę?

Po prostu przyjdź i dołącz do nas!

Do dyspozycji dostaniesz swoje własne stanowisko oraz niezbędny sprzęt biurowy taki jak ksero, skaner czy drukarkę. Dokumenty schowasz w swojej szafce. Napijesz się dobrej kawy i poczęstujesz nią swoich klientów z którymi porozmawiasz w salce konferencyjnej.

Możesz przyjść do biura o której godzinie tylko chcesz albo nie przyjść w ogóle. Twoje stanowisko będzie zawsze na Ciebie czekać.

Nie pobieramy kaucji, a umowę podpisujemy z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

cennik i szczegóły

Salka konferencyjna

Oddajemy Tobie do dyspozycji salkę konferencyjno-biznesową mogącą pomieścić na powierzchni 10 m² sześć osób. To doskonałe miejsce do zorganizowania spotkań, pokazów Twoich produktów, szkoleń, przeprowadzenia rozmów typu Business to Business czy kwalifikacyjnych. Sala z dostępem do bezprzewodowego Internetu wyposażona jest w flipchart oraz 42 calowy telewizor umożliwiający przeprowadzenie profesjonalnej prezentacji.

TWB Twoje Wirtualne Biuro w Zielonej Górze - salka konferencyjna

Spotkaj się z klientem w siedzibie Twojej firmy, zaprezentuj się profesjonalnie i multimedialnie.

Koniec ze spotkaniami w knajpach przy kawie. Koniec z hałasem, brakiem zasięgu czy Internetu. Przyjmij swego klienta w multimedialnej sali konferencyjnej do tego przeznaczonej. Kawa będzie lepiej smakować w takiej atmosferze, a zarazem interesy zakończą się korzystnie.

Nie pobieramy kaucji, a umowę podpisujemy z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

cennik i szczegóły